Boek nu met 10% najaarskorting! 🍁

Laat je kavel ophalen en thuis bezorgen

Voordeliger en makkelijker dan zelf een busje huren
Ontdek je voordeel
binnen 1 minuut!
arrow
Tuut! Tuut!
🎶 Radar love
🎶 Born to be wild
🎶 On the Road Again
🎶 See you later, alligator
Altijd goed gebracht
Breng it on!
van
Kosteloos annuleren tot 48 uur van tevoren
Partner van o.a. Marktplaats en BVA
Onderweg verzekerd tot €500
Ophalen en bezorgen wanneer jij het wilt

Zo makkelijk werkt Brenger

Stap 1
Bekijk direct de prijs, vul de informatie in en betaal. Je krijgt de goedkoopste prijs als het over 3 werkdagen (of later) kan worden opgehaald en bezorgd.
Stap 2
Wij laten je weten welke professionele koerier er komt.
Stap 3
De koerier komt in actie!

Lees meer

Onze koeriers zijn al meer dan 100.000 keer beoordeeld!

Over koerier Antwan

(5.0)
Vriendelijke koerier, zeker aan te raden.

Over koerier Frans

(5.0)
Alles super. Heel hartelijk dank!

Over koerier Eurostars Logistics

(5.0)
Zeer tevreden over de levering van de 2 zware pallets van 290 kg per stuk. De koerier kwam met een prachtige en zeer professionele bakwagen met laadklep en een elektrische palletwagen zeer vakkundig manoeuvrerde de koerier door ons museum wij zijn zeer tevreden over de dienstverlening van het koeriersbedrijf Eurostars Logistics

Over koerier jafar

(5.0)
Nice guy!

Over koerier Stephaniall

(5.0)
was ok
Toon meer reviews

Snel geregeld

Regel je transport via een koerier die toch die kant op gaat. Voordelig, makkelijk en duurzaam.

Onze koeriers komen overal

In elke uithoek van Vlaamse en Nederlandse provincies.

Elk busje op de weg gevuld

Want zo wint iedereen: koerier, klant en het milieu.

Jouw kavel laten ophalen en bezorgen

Heb jij spullen op een veiling gekocht en wil je deze laten vervoeren? Dan ben je bij Brenger aan het juiste adres! Via ons platform vind jij een koerier die jouw kavel ophaalt bij de veiling en bezorgt bij jou thuis zonder dat jij iets hoeft te doen. Je plaatst jouw transport op ons platform, kiest de ophaaldag van de veiling en de tijdvakken waarin het kan worden afgeleverd, en betaalt op ons platform. Vervolgens ontvang jij in een e-mail welke koerier jouw aankoop gaat ophalen en in welk door jou gekozen tijdvak je aankoop wordt afgeleverd.

Zo heb jij het voordeligste transport voor jouw aankoop, wordt de wereld wat duurzamer en verdient de koerier meer op zijn rit!

Lees meer

Verminder je CO2-uitstoot door Brenger te gebruiken!

Wij koppelen jouw transport aan de koerier die de route toch al rijdt. Door niet zelf op en neer te rijden en een Brenger koerier het te laten meenemen, bespaar je gemiddeld 48.4 kg CO2💨  op een transport van 220 km. Dat staat gelijk aan de uitstoot van 26,8 hamburgers 🍔 of 89,8 douchebeurten 🚿.

In totaal hebben wij al meer dan 3.380 ton aan CO2 bespaard.

Ontdek meer